Неділя, 17.11.2019, 15:16

Логотип сайту

FAQ (найпоширеніші питання)

Головна » FAQ

Так, буде.

Будь який цифровий супутниковий тюнер (ресивер, приймач), у якому є підтримка протоколу DISEqC буде працювати у системі колективних супутникових антен.

Для перегляду каналів, що входять до платного пакету, ніяких додаткових настроювань у тюнері робити не потрібно. Достатньо під'єднати телевізійний кабель до роз'єму LNB In, з'єднати тюнер із телевізором та ввімкнути вилку тюнеру в розетку.


Так, зможете.

Разом із сигналом супутникового телебачення в кабелі є ще й сигнали аналогового телебачення у метрових і дециметрових хвилях. Тому достатньо поставити спеціальну розетку із вбудованим розгалуджувачем або приєднати до кабеля супутниковий розгалуджувач.


Колективна супутникова антена - це цілий комплекс антен, що налаштовані на різні супутники. Вам не потрібно вибірати до якого супутника під'єднуватися - усі встановленні антени вже під'єднани до Вашого тюнеру. Залишається тільки налаштувати канали в тюнері та вірно виставити параметри для кожного супутника (номер порту DISEqC перемикача). Докладніше можете дізнатися в адміністрації дому або зателефонувавши у фірму, що встановлювала антени у Вашому домі.

Форма входу
Пошук
Наше опитування
Яке телебачення ви дивитесь?
1. Ефірне та супутникове
2. Кабельне та ефірно-кабельне
3. Кабельне та супутникове
4. Супутникове
5. Ефірне
6. Всього помалу
7. IP-TV
8. Взагалі не дивлюся телебачення
9. Кабельне та IP-TV
10. Кабельне та Mobile-TV
11. Mobile-TV
12. Ефірне та IP-TV
13. Ефірне та Mobile-TV
Всього відповідей: 222
Друзі сайту