Понеділок, 22.04.2019, 16:02

Логотип сайту

FAQ (найпоширеніші питання)

Головна » FAQ

Так, буде.

Будь який цифровий супутниковий тюнер (ресивер, приймач), у якому є підтримка протоколу DISEqC буде працювати у системі колективних супутникових антен.

Для перегляду каналів, що входять до платного пакету, ніяких додаткових настроювань у тюнері робити не потрібно. Достатньо під'єднати телевізійний кабель до роз'єму LNB In, з'єднати тюнер із телевізором та ввімкнути вилку тюнеру в розетку.


Так, зможете.

Разом із сигналом супутникового телебачення в кабелі є ще й сигнали аналогового телебачення у метрових і дециметрових хвилях. Тому достатньо поставити спеціальну розетку із вбудованим розгалуджувачем або приєднати до кабеля супутниковий розгалуджувач.


Колективна супутникова антена - це цілий комплекс антен, що налаштовані на різні супутники. Вам не потрібно вибірати до якого супутника під'єднуватися - усі встановленні антени вже під'єднани до Вашого тюнеру. Залишається тільки налаштувати канали в тюнері та вірно виставити параметри для кожного супутника (номер порту DISEqC перемикача). Докладніше можете дізнатися в адміністрації дому або зателефонувавши у фірму, що встановлювала антени у Вашому домі.

Форма входу
Пошук
Наше опитування
Ваша оцінка сайту
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Погано
5. Жахливо
Всього відповідей: 31
Друзі сайту